Naše služby

Díky našemu osobnímu přístupu a nadstandardním službám se postaráme o každý detail prodeje či koupě vaší nemovitosti. Zajistíme, aby pro vás byl celý proces pohodlný a bezstarostný.

Úvodní schůzka s námi

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá příběh nebo přání, kterému chceme při prvním rozhovoru
s vámi nejdříve porozumět. Lépe tak zjistíme, jak vám můžeme s prodejem pomoci.

Seznámíme se s vaší situací a navrhneme vám nejlepší možné řešení. Zjistíme o nemovitosti maximum informací z dostupných zdrojů, jako jsou katastr nemovitostí, územní plán, stavební úřad a další. Pomůžeme vám s nápravou případných nedostatků, například se zápisem neevidovaných staveb do katastru, zakreslením skutečného stavu do katastrální mapy, výmazem formálních zápisů z katastru a podobně. V případě potřeby zajistíme služby geodeta.

Odhad ceny nemovitosti

Stanovení správné a maximální prodejní ceny je klíčový moment v celém procesu. Každou tržní analýzu zpracovává náš certifikovaný odhadce nemovitostí s 16letou praxí.

Zpracujeme tržní analýzu s využitím rozsáhlé databáze nabídkových i realizovaných cen. Díky znalosti trhu stanovíme maximální možnou prodejní cenu tak, abychom vaši nemovitost prodali v optimálním čase.

Příprava nemovitosti na prodej

Abychom oslovili co největší počet zájemců, věnujeme maximální pozornost přípravě a způsobu prezentace vaší nemovitosti.

Zdůrazníme silné stránky nemovitosti. Pomůžeme vám s přípravou na prodej, tudíž v případě potřeby zajistíme i vyklizení, výmalbu a další potřebné práce. Připravíme homestaging, zpracování schématického půdorysu, profesionální fotografie či videoprohlídku a sepíšeme inzerát. Oslovíme poptávající klienty
z naší databáze a začneme inzerovat na mnoha realitních serverech a na sociálních sítích. Nemovitosti propagujeme i pomocí cílených marketingových kampaní. Během inzerce vám pravidelně zasíláme reporty o výsledcích kampaní a průběhu prodeje.

Prohlídky se zájemci

Jsme flexibilní a prohlídky zajistíme takřka kdykoliv. I z velkého množství zájemců dokážeme vybrat toho pravého pro vás a vaši nemovitost.

Zajistíme a zorganizujeme prohlídky nemovitosti. V případě potřeby uspořádáme den otevřených dveří. Vyjednáme podmínky pro koupi a vybereme vhodného kupujícího.

Prodejní a poprodejní servis

Domluvením vhodného zájemce naše práce nekončí. Po vašem boku stojíme až do úplného konce obchodu, kdy je vše převedeno na nového majitele.

Advokátní kanceláři doložíme podklady pro přípravu potřebné smluvní dokumentace a zajistíme její přípravu včetně advokátní úschovy. V případě pořeby zajistíme zpracování průkazu energetické náročnosti budovy. Asistujeme při podpisu smluvní dokumentace v advokátní kanceláři. Podáváme návrh na vklad kupní smlouvy na katastr nemovitostí, a to včetně úhrady správního poplatku. Kontrolujeme průběh řízení probíhajícího v katastru a o všem klienta pravidelně informujeme. Asistujeme při předání nemovitosti novému majiteli. Zajišťujeme přepis energií na nového majitele.

Vyhledání nemovitosti

Na celý proces se umíme podívat i z druhé strany. Pomůžeme vám s vyhledáním vhodné nemovitosti a provedeme vás všemi kroky obchodu.

Seznámíme se se situací a zjistíme vaše potřeby a představy. Vyhledáme nemovitosti dle vámi zadaných parametrů. K vámi vybraným nemovitostem zajistíme maximum informací z veřejně dostupných zdrojů, posoudíme stav nemovitosti a upozorníme na případné nedostatky. Asistujeme při prohlídkách nemovitosti a zajistíme kontrolu správnosti smluvní dokumentace, případně ji sami necháme vyhotovit. Pomůžeme vám také s přepisem energií.

Výkup nemovitosti

Někdy jednoduše není času nazbyt a rozhodující je rychlost. Jsme připraveni i na tyto případy a dokážeme tak prostřednictvím našich spolupracovníků zajistit rychlý a pohodlný výkup vaší nemovitosti.

Ke každému případu přistupujeme individuálně dle potřeb klientů. Snažíme se zajistit maximální možnou výkupní cenu. Obstaráme veškerý právní servis, včetně vyhotovení smluvní dokumentace a dohlédneme na plynulost procesu tak, aby vše proběhlo rychle a bez komplikací.

Postaráme se o vaši nemovitost

Ať už nemovitost prodáváte či kupujete, pojďte do toho s námi. Naši práci děláme s láskou a rádi se o vás i vaši nemovitost postaráme.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme