Zpět na výpis nemovitostí

Prodej bytu 2+kk s lodžií a sklepem, Trávník, Česká Třebová

2 699 000 Kč

Podrobnosti

Hledáte komfortní a moderní bydlení nebo skvělou investiční příležitost? Už nehledejte, máme pro Vás to pravé. V rámci projektu Rezidence Rozmarýn Vám nabízíme novotou vonící bytovou jednotku o dispozici 2+kk situovanou v 6. nadzemním podlaží s celkovou plochou 41,50 m2 (36,80 m2 + sklep 1,60 m2 + lodžie 3,10 m2). Jak byt, tak i celý bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí (dokončena v létě 2022) a nachází se v centru České Třebové.


Bytový projekt Rezidence Rozmarýn nabízí vše, co očekáváte od bydlení 21.století – polohu v samém centru města v pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti, moderní vzhled interiérů i bytového domu, použití kvalitních materiálů a bytového vybavení – velkoformátové dlažby i obklady, dveře s obložkovými zárubněmi, plovoucí podlahy v designu dubu, LED osvětlení, plastová okna s trojskly. Developer myslel i na Vaši peněženku a tak díky centrálnímu vytápění a provedení domu v energetické třídě B – velmi úsporná bude Vaše bydlení nejen moderní, ale i úsporné.


Bezesporu jednou z největších výhod České Třebové je její umístění na hlavním železničním koridoru, díky tomu se vlakem pohodlně dopravíte i do větších měst – např. za 10 minut do Ústí nad Orlicí nebo za 50 minut do Pardubic.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte.

Dispozice2+kk
Plocha41,50 m2
Stav objektuPo rekonstrukci
VlastnictvíOsobní
LodžieAno
SklepAno
VýtahAno
PENBB

O nemovitosti

V rámci projektu Rezidence Rozmarýn Vám nabízíme novotou vonící bytovou jednotku o dispozici 2+kk situovanou v 6. nadzemním podlaží s celkovou plochou 41,50 m2 (36,80 m2 + sklep 1,60 m2 + lodžie 3,10 m2). Jak byt, tak i celý bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí (dokončena v létě 2022) a nachází se v centru České Třebové.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme