Zpět na výpis nemovitostí

Prodej pozemku se stavebním povolením na 2 RD, Staré Hradiště – Brozany

7 990 000 Kč

Podrobnosti

Máme pro vás exklusivní nabídku – STAVEBNĚ PŘIPRAVENÝ POZEMEK S VYDANÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU DVOU SAMOSTATNÝCH RODINNÝCH DOMŮ 5+KK s terasou, krytým parkovacím stáním a pěknou zahradou. Můžete ihned začít stavět – neztrácíte čas a energii zajišťováním projektové dokumentace ani zdlouhavým vyřizováním stavebního povolení.

Pozemek je ideální příležitostí pro samostatné bydlení více generací, bydlení dvou spřátelených rodin nebo malý developerský projekt či investici. Kompletní projektová dokumentace k rodinným domům je k nahlédnutí v kanceláři.

Pozemek má celkovou výměru 1215 m2 a nachází se 4km od Pardubic, ve vyhledávané lokalitě s výhledem na místní dominantu – Kunětickou horu. Je rovinný, slunný a je napojen na inženýrské sítě – el. energie, voda, kanalizace. Přístup je zajištěn z obecní asfaltové komunikace.


V obci je zastávka MHD (250m), mateřská škola, sportovní hala a restaurace. Kompletní občanská vybavenost je v sousedních Pardubicích, kam pohodlně dojedete autem přibližně za 5 minut nebo po cyklostezce, která vede v těsné blízkosti pozemku. Pro rychlou dopravu do vzdálenějších cílů oceníte i rychlou dostupnost dálnice D11 a nově i D35.


Financování koupě této nemovitosti Vám rádi zajistíme prostřednictvím našeho partnera. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Pro více informací a prohlídku prosím kontaktujte makléře na čísle 724 287 337.

Rozloha 1 215 m2
Projekt Ano
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
Elektřina230V
DopravaSilnice, autobus, MHD
KomunikaceAsfaltová

O nemovitosti

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme