Zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinného domu Libecina u Vysokého Mýta

2 500 000 Kč

Podrobnosti

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji prostorný, dvougenerační rodinný dům se samostatnou garáží v obci Libecina, cca 7 km od Vysokého Mýta. Dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vchody. V přízemí se nachází byt o dispozici 2+1+ další místnost využitelná např. jako pracovna, v 1.patře bytová jednotka 3+1 přístupná přes menší terasu. Celková obytná plocha domu je 232 m2, na obytnou část v přízemí navazují bývalé hospodářské prostory se sklípkem, a v 1. patře prostorná půda, oboje určené k možnému dalšímu využití. Z inženýrských sítí je do domu zaveden plyn, voda a el. energie, kanalizace je řešena septikem. Vytápění je ústřední plynové, kotel není funkční. Dům je určen k rekonstrukci.


Celková výměra pozemku je 1.069 m2, výhodou je přístup k domu a na pozemek ze dvou stran. Část pozemku přístupná z ulice nabízí dostatek prostoru k vybudování samostatné zahrady i parkovacích stání. Z opačné strany je možný přístup k zadní zahradě a ke garáži patřící k domu. Zde je přístup právně zajištěn věcným břemenem chůze a jízdy.


Veškerou občanskou vybavenost naleznete ve Vysokém Mýtě (7,5 km), Luži (9 km) nebo Litomyšli (15 km). Autobusová zastávka se nachází cca 100 m od domu. Financování koupě této nemovitosti Vám rádi zajistíme prostřednictvím našich partnerů. Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Pro sjednání prohlídky kontaktujte makléř na čísle 724 287 337.

Stav objektuPřed rekonstrukcí
Užitná plocha232 m2
Pozemek1.069 m2
PENBG – nedodán
GarážAno
ZahradaAno
SklepNe

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji prostorný, dvougenerační rodinný dům se samostatnou garáží v obci Libecina, cca 7 km od Vysokého Mýta.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme