Tým Reality Kolenović

Jsme rodinná realitní kancelář z Pardubic s osmiletou tradicí. Zakládáme si na nadstandardních službách, dobré pověsti a osobním přístupu. Prodali a pronajali jsme již stovky nemovitostí. Největší odměnou pro nás ale je, když se po úspěšném prodeji stanou z našich klientů přátelé. Svěřte prodej nemovitosti do rukou zkušených profesionálů na realitním trhu a vyhněte se nástrahám této branže. Ať už nemovitost prodáváte či kupujete, postaráme se o celý proces, a to včetně právních služeb, přepisu na katastru nemovitostí či přepisu energií.

Naše práce není o nás, ale o vás. Přijďte se o kvalitě našich služeb přesvědčit osobně. Rádi vás vždy uvítáme v naší kanceláři na adrese Gorkého 1243 v Pardubicích.

Hilmo Kolenović

Majitel kanceláře a makléř

Ing. Lenka Kolenovićová

Majitelka kanceláře a odhadce

Ing. Šárka Praislerová

Manažer kanceláře

Bc. Kateřina Havlíčková

Makléřka

Proč prodávat s námi?

Víme, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí zcela výjimečný okamžik, který může být jen jednou za život.
V takových momentech je důležité obklopit se lidmi, kterým můžete důvěřovat. A na nás se rozhodně můžete spolehnout.

O 10-15 % vyšší kupní cena

Prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu díky její profesionální prezentaci a perfektní přípravě k prodeji. Pomocí marketingových kampaní dostaneme nemovitost k co největšímu počtu ideálních zájemců a urychlíme její prodej.

Komfort bez starostí

Zařídíme za vás vše potřebné. Snažíme se pracovat tak, abychom vás co nejméně zatěžovali. Zajistíme kompletní servis včetně právních služeb, přepisu energií a zpracování PENB. A to bez skrytých nákladů.

Profesionalita

Díky zkušenému týmu profesionálů jsme schopni vám pomoci s jakoukoliv komplikovanou nemovitostí. Součástí našeho týmu jsou obchodníci, ekonom, stavař i odhadce nemovitostí s 16letou praxí.

Vítěz kraje 2018
Vítěz kraje 2020
Vítěz okresu Pardubice 2021

299 prodaných nemovitostí

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme