Prodejte nemovitost s námi

Přemýšlíte o prodeji nemovitosti? Zajímá vás, jaké máte možnosti a chcete znát cenu své nemovitosti? Zavolejte nám a domluvte si nezávaznou schůzku, kde se dozvíte, co pro vás můžeme udělat.

O 10-15 % vyšší kupní cena

Prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu díky její profesionální prezentaci a perfektní přípravě k prodeji. Pomocí marketingových kampaní dostaneme nemovitost k co největšímu počtu ideálních zájemců a urychlíme její prodej.

Komfort bez starostí

Zařídíme za vás vše potřebné. Snažíme se pracovat tak, abychom vás co nejméně zatěžovali. Zajistíme kompletní servis včetně právních služeb, přepisu energií a zpracování PENB. A to bez skrytých nákladů.

Profesionalita

Díky zkušenému týmu profesionálů jsme schopni vám pomoci s jakoukoliv komplikovanou nemovitostí. Součástí našeho týmu jsou obchodníci, ekonom, stavař i odhadce nemovitostí s 16letou praxí.

Jak probíhá prodej

1.

Úvodní schůzka
s námi

2.

Odhad ceny
nemovitosti

3.

Příprava nemovitosti
na prodej

4.

Prohlídky se
zájemci

5.

Prodejní a poprodejní
servis

213 prodaných nemovitostí

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme

  Reference

  Spokojený klient

  Od začátku naší spolupráce se mi velmi líbil lidský až rodinný přístup, vyhovění všem mým požadavkům v maximální možné míře, ochota, perfektní komunikace, profesionalní přístup a precizní zastoupení ve všech ohledech. Reality Kolenović bych doporučila všem, kteří mají pochybnosti o tom, jestli něco nejde. V tomto případě jde úplně vše a to k vaší spokojenosti. Davam 10 z 10 a tímto velmi děkuji za naši spolupráci! 🙂

                                                                           

  Spokojený klient

  M. Trávníčková

  Chci hlavně poděkovat celému kolektivu Reality Kolenović za perfektní zvládnutí prodeje mého domečku a hlavně za pocit bezpečí a za lidský přístup v jednání. Během celé akce jsem změnila názor na prodej bez realitky, který jsem chtěla zkusit. Měli jste pravdu v tom, že nejhorší varianta prodeje, je prodej sousedům. Měla jsem s tím jenom nepříjemnosti.

  Jsem ráda, že se mi podařilo psychicky a fyzicky vydržet do konce akce, přesto, že ne vše se mi podařilo tak, jak jsem chtěla. Nyní se z toho všeho musím vzpamatovat, hlavně zlikvidovat tu moji bronchitidu.

  Na závěr přeji Vaší realitce vše dobré, prodeje bez komplikací a dostatek zakázek, což je pro Vás existenčně nutné. No a přece hlavně zdraví a dobrou náladu, bez toho nelze dělat nic.

                                                                           

  M. Trávníčková

  Jana Seidenglancová

  V této RK jsem našla profesionalitu spojenou s přátelským jednáním. Nejsou zde chladní makléři, ale lidé s opravdovým zájmem o klienta a jeho prodávanou nemovitost. Dům prodán rychle a zároveň dle mých představ. Veškerý servis s prodejem spojený byl téměř dokonalý.

  Jana Seidenglancová

  Petra a Vladimír Šolle

  Spolupráce a komunikace s Vaší kanceláří byla nad míru příjemná a jsme rádi, že jste měli plné pochopení s tím, že díky tomu, že žijeme trvale mimo Českou republiku, tak vyřizování některých dokumentů bylo trochu problematické a zdlouhavé. Jelikož nákup nemovitosti je na naše budoucí bydlení, moc děkujeme, že jste nám ho pomohli zprostředkovat!

  Petra a Vladimír Šolle

  Sodomkovi

  Děkujeme za spolupráci s RK Kolenović, pomáhala nám s prodejem i dalšími informacemi s kterými jsme si vůbec nevěděli rady, velká spokojenost.

  Sodomkovi

  Gabriela Špelinová

  Profesionalita je dneska samozřejmostí, ale přidaná hodnota jako lidský přístup a pochopení již méně. Já jsem u Vaší RK měla všechno. Naprosto profesionální jednání, lidský přístup, všichni velmi vstřícní a prodej nemovitosti proběhl bez jakýchkoliv potíží. Ještě jednou děkuji moc a budu Vaši RK vřele doporučovat.

  Gabriela Špelinová

  Vítěz kraje 2018
  Vítěz kraje 2020
  Vítěz okresu Pardubice 2021