Zpět na výpis nemovitostí

Prodej bytu 4+kk s terasou a balkonem v projektu Rezidence Thera, Kukleny – Hradec Králové

10 378 419 Kč

Podrobnosti

Vážení zájemci, rádi bychom Vám nabídli bydlení budoucnosti v jedinečném architektonicko-technologickém projektu, který vznikne v rezidenční čtvrti Hradce Králové – Kukleny. Rezidence Thera je výjimečný bytový projekt, jehož hlavní předností je integrace unikátní technologie BIOSUNTEC, která zajišťuje velmi efektivní a úsporný energetický systém budovy. Účinnost této technologie společnost BIOSUNTEC ověřila na bytovém domě v pražských Bohnicích i na mnoha rodinných domech postavených v rámci celé ČR. Při použití této technologie je možné uspořit až 50 % provozních nákladů ve srovnání s bytovými jednotkami v běžných domech. Víme, že současná cena energií není pro zákazníky nijak lákavá a věříme, že projekt přichází v pravý čas a je situován na správném místě. Nabízí se Vám tak možnost již dnes využít budoucí trend úsporného bydlení.

Bytový dům nabízí 65 jednotek od malometrážních 1kk po rodinné 4kk s krásným výhledem na Krkonoše. Na patře se nachází pouze 5 bytových jednotek a většina z nich je vybavena balkonem či terasou. Dále je možné dokoupit Bike box (soukromé uzamčené úložiště na kolo), sklepy, vnitřní garážová stání a venkovní parkovací stání. Vytápění i ohřev teplé vody v domě bude řešen kombinací tepelných čerpadel, rekuperace a fotovoltaiky. Součástí standardů jsou hliníková okna s trojskly, příprava na venkovní žaluzie a inteligentní domácnost. V přízemí rezidence vznikne prostor pro komerční zónu, kterou chceme v jednom případě využít i na prodejnu potravin, abychom mohli obyvatelům nabídnout komfort současného životního stylu.

V tomto případě vám nabízíme bytovou jednotku 4+kk o podlahové ploše 97,40 m2 (dle nař. vl. 366/2013 Sb.) s terasou (31,65 m2), která se nachází ve 4NP a je umístěna v části A, tedy nejblíž Pražské ulici.
Na webových stránkách projektu Rezidence Thera jsou podrobné informace, půdorysy podlaží bytového domu i jednotlivých jednotek. Dále zde také naleznete video, kde Vás obchodní ředitel společnosti BIOSUNTEC seznámí s touto technologií a pomůže vám pochopit, jakým způsobem funguje.
K dispozici vám pak bude tým prodejců, kteří rádi zodpoví vaše dotazy.
Pokud se Vám projekt zalíbil, kontaktujte nás nebo si domluvte schůzku přímo v některém z prodejních míst projektu a to buď v Pardubicích nebo v Praze.
V případě zájmu se můžete s prodejci sejít přímo na místě vznikající rezidence, tedy křižovatce Pálenecká/Pražská ulice.

Dispozice4+kk
Plocha97,40 m2
Stav objektuNovostavba
VlastnictvíOsobní
TerasaAno
BalkónAno
VýtahAno
PENBB

O nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli bydlení budoucnosti v jedinečném architektonicko-technologickém projektu, který vznikne v rezidenční čtvrti Hradce Králové – Kukleny.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme