Pro developery

Zařídíme prodej vašeho developerského projektu od A do Z. Zajistíme vám úspěch a zbavíme vás všech starostí spojených s prodejním procesem. Postaráme se o prodej a prezentaci projektu, vypracujeme cenovou tržní analýzu, určíme maximální možný cenový potenciál a nastavíme optimální prodejní strategii. Společně naplníme všechny vaše prodejní cíle tak, aby byl projekt co nejziskovější.

Prodejní tým

Nastavení prodejní strategie, cenotvorba, CRM systém, komunikace s klienty, schůzky, zajištění ukázkového místa u dodavatelů projektu, dny otevřených dveří, uzavření převodních smluv, koordinace s marketingem, právním oddělením, stavební firmou a architektem.

Jsme tu pro vás od toho, abyste s prodejem projektu měli co nejméně starostí. Náš prodejní tým dohlédne na to, aby vše probíhalo hladce a váš projekt slavil úspěch.

Marketing

Identita projektu, webové stránky, sociální sítě, marketingová strategie, behaviorální marketing, promo videa, aktuální reporty, cílené výkonnostní kampaně, virtuální staging, vizualizace, tvorba brožury a reklamních plachet.

Úzce spolupracujeme se specialistou na online a offline marketing developerských projektů, který má již na kontě více než 100 úspěšných projektů. Za použití moderních technologií vám budeme dodávat přesné reporty, abyste měli stále přehled o tom, co se s vaším projektem aktuálně děje.

Financování

Developerské financování, předschválené podmínky pro kupující, zajištění nejlepší úrokové sazby.

Většina projektů je v dnešní době financována bankovními penězi, a proto vám dokážeme zařídit developerské financování za těch nejvýhodnějších podmínek a spolupráci s bankami, které budou financovat kupující ve vašem projektu.

Klientské změny

Kompletní dokumentace ke klientským změnám a jejich nacenění, komunikace s klienty, zjednodušené schéma klientských změn pro usnadnění procesu, koordinace se stavební firmou a projekcí, přítomnost na kontrolních dnech ve fázi realizace, zakreslení KZ do projektové dokumentace.

Náš odborný tým pro vás umí zařídit klientské změny, pomoci vám s optimálním rozvržením bytů/domů a jejich dispozic či za vás vyřešit případné problémy
s potřebnou dokumentací nebo úřady tak, aby vše probíhalo co nejlépe.

Právní služby

Tvorba převodních smluv, nastavení platebního kalendáře, konzultace připomínek klientů, tvorba smlouvy o dílo, poskytnutí úschovy u advokátní kanceláře.

Postaráme se za vás o veškerý právní servis, abyste nemuseli nic řešit. Od začátku nastavíme smluvní dokumentaci a úschovy tak, aby prodej vašeho projektu proběhl bez právních komplikací.

Svěřte nám svůj developerský projekt

Pojďte společně s námi zrealizovat svůj developerský projekt. Postaráme se o vše, co potřebujete k tomu, aby byl úspěšný.

Realizované projekty

Projekt Přelouč

Projekt Přelouč

Výměra pozemků projektu Přelouč činí od 563 m2 do 908 m2. Pozemky jsou již kompletně zasíťované – voda, kanalizace, elektřina, optický kabel a stavebně zcela připravené. Přístup k pozemkům je zajištěn po nové a zpevněné komunikaci. Jedná se o okouzlující
a dobře přístupnou lokalitu, která leží mimo hlavní silnici. Projekt Přelouč zahrnuje celkem 24 stavebních parcel.

Projekt Jasmín

Projekt Jasmín

Bytový dům se nachází doslova pár kroků od krásného historického náměstí, v pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti a zastávky MHD. Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí a zároveň byly přistavěny nové bytové jednotky. Celkem se v projektu nachází 15 jednotek, z toho je 9 bytových a 6 nebytových. Pohodlné parkování si můžete zajistit zakoupením parkovacího místa na dvoře
za domem. Moderní vzhled bytů podtrhují kvalitní materiály
a vybavení, jako velkoformátové dlažby i obklady, dveře s obložkovými zárubněmi, plovoucí podlahy v designu dubu, LED osvětlení a moderní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči.

Rezidence Rozmarýn

Rezidence Rozmarýn

Bytový dům Rezidence Rozmarýn se nachází v samotném centru České Třebové na adrese Trávník 1906. V projektu je celkem 87 bytů
o dispozicích 1+kk až 3+kk. V krátké vzdálenosti od Rezidence Rozmarýn se nachází hlavní nádraží, historické centrum
a supermarkety.
V tomto projektu je našim cílem zejména nabídnout kvalitní byty za rozumnou cenu. Rezidence Rozmarýn je charakteristická tím,
že nabízí převážně malé byty, kterých je na trhu nedostatek. Téměř dvě třetiny bytů navíc mají svůj balkón a ke každému bytu náleží i komora. Přízemí domu jsme obětovali k vytvoření zázemí pro byty, kočárkárnu a technické zázemí domu.

Ozvěte se nám

Rádi vám se vším pomůžeme