Reference

Spokojený klient

Od začátku naší spolupráce se mi velmi líbil lidský až rodinný přístup, vyhovění všem mým požadavkům v maximální možné míře, ochota, perfektní komunikace, profesionalní přístup a precizní zastoupení ve všech ohledech. Reality Kolenović bych doporučila všem, kteří mají pochybnosti o tom, jestli něco nejde. V tomto případě jde úplně vše a to k vaší spokojenosti. Davam 10 z 10 a tímto velmi děkuji za naši spolupráci! 🙂

                                                                         

Spokojený klient

M. Trávníčková

Chci hlavně poděkovat celému kolektivu Reality Kolenović za perfektní zvládnutí prodeje mého domečku a hlavně za pocit bezpečí a za lidský přístup v jednání. Během celé akce jsem změnila názor na prodej bez realitky, který jsem chtěla zkusit. Měli jste pravdu v tom, že nejhorší varianta prodeje, je prodej sousedům. Měla jsem s tím jenom nepříjemnosti.

Jsem ráda, že se mi podařilo psychicky a fyzicky vydržet do konce akce, přesto, že ne vše se mi podařilo tak, jak jsem chtěla. Nyní se z toho všeho musím vzpamatovat, hlavně zlikvidovat tu moji bronchitidu.

Na závěr přeji Vaší realitce vše dobré, prodeje bez komplikací a dostatek zakázek, což je pro Vás existenčně nutné. No a přece hlavně zdraví a dobrou náladu, bez toho nelze dělat nic.

                                                                         

M. Trávníčková

Jana Seidenglancová

V této RK jsem našla profesionalitu spojenou s přátelským jednáním. Nejsou zde chladní makléři, ale lidé s opravdovým zájmem o klienta a jeho prodávanou nemovitost. Dům prodán rychle a zároveň dle mých představ. Veškerý servis s prodejem spojený byl téměř dokonalý.

Jana Seidenglancová

Petra a Vladimír Šolle

Spolupráce a komunikace s Vaší kanceláří byla nad míru příjemná a jsme rádi, že jste měli plné pochopení s tím, že díky tomu, že žijeme trvale mimo Českou republiku, tak vyřizování některých dokumentů bylo trochu problematické a zdlouhavé. Jelikož nákup nemovitosti je na naše budoucí bydlení, moc děkujeme, že jste nám ho pomohli zprostředkovat!

Petra a Vladimír Šolle

Sodomkovi

Děkujeme za spolupráci s RK Kolenović, pomáhala nám s prodejem i dalšími informacemi s kterými jsme si vůbec nevěděli rady, velká spokojenost.

Sodomkovi

Gabriela Špelinová

Profesionalita je dneska samozřejmostí, ale přidaná hodnota jako lidský přístup a pochopení již méně. Já jsem u Vaší RK měla všechno. Naprosto profesionální jednání, lidský přístup, všichni velmi vstřícní a prodej nemovitosti proběhl bez jakýchkoliv potíží. Ještě jednou děkuji moc a budu Vaši RK vřele doporučovat.

Gabriela Špelinová

Ozvěte se nám

Rádi Vám se vším pomůžeme